גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

טיסות פרטיות לבטומי

טיסות פרטיות וטיסות מנהלים לבטומי וממנה.

LifeAir עושה כמיטב יכולתה כדי להתאים את הטיסות לצרכי הלקוח היחודיים על מנת לספק גמישות ונוחות מירבית. אנו נדאג עבורכם לשירותי הקרקע, הסדרי הטיסה הדרושים וכל הפרטים הקטנים כדי להבטיח חוויית טיסה נעימה ולעמוד בלוחות הזמנים.

למידע נוסף או הזמנת טיסה לבטומי התקשרו 054-33-55-235

בטומי

שדה תעופה: נמל התעופה הבינלאומי בטומי ע"ש אלכסנדר כרתוולי

באטומי היא העיר השנייה בגודלה בגאורגיה, השוכנת על חצי אי במפרץ ציורי למימי הים השחור, כשמסביבה הרים גבוהים. גם באטומי מהווה יעד נופש פופולרי לתיירים, וכן מהווה מרכז תעשיה חשוב ביותר במדינה עם גישה לים ונמל גדול ועמוק. גם באטומי היא יעד אטרקטיבי של השקעות בקרב נדל"ניסטים ישראלים, במיוחד בשנים האחרונות, זאת בשל מחירי הדיור הזולים ותנופת הצמיחה המבטיחה אפשרות לתשואות גבוהות.

העיר קמה עוד בתקופת יוון העתיקה, והיוותה מרכז סחר עשיר לכל אורך ימי הביניים. כיום הנמל שלה עדיין פועל כלב תעשיית הקווקז, בהובלת מיכליות נפט, בניית ספינות, הובלת מצרכי מזון, ועוד. זהו הנמל החשוב ביותר בגאורגיה, המכניס כסף רב והזדמנויות עסקיות למדינה.

בשל הקרבה לים, העיר זוכה לאקלים ממוזג ונוח יחסית, דומה מאד לזה של ישראל. מלבד הנוף עוצר הנשימה וחוף לנופש, באטומי מציעה לתיירים אטרקציות כיפיות ומעניינות כמו הגן הבוטני, מצודה ימיביניימית, דולפינריום, מסגדים וכנסיות בעלי ארכיטקטורה מרהיבה, מסעדות מעולות, מלונות מודרניים, ועוד. גם באטומי היא עיר ספא בעלת מעיינות מרפא חמים שבהם ניתן לרחוץ ולפנק את גופנו אחרי ימי טיול רגלי ארוכים.

לקבלת מידע על יעדי טיסה נוספים בגאורגיה צרו איתנו קשר.

Error
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה