גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

טיסות פרטיות לאזרבייג'ן

טיסות פרטיות וטיסות מנהלים לאזרבייג'ן וממנה.

LifeAir עושה כמיטב יכולתה כדי להתאים את הטיסות לצרכי הלקוח היחודיים על מנת לספק גמישות ונוחות מירבית. אנו נדאג עבורכם לשירותי הקרקע, הסדרי הטיסה הדרושים וכל הפרטים הקטנים כדי להבטיח חוויית טיסה נעימה ולעמוד בלוחות הזמנים.

למידע נוסף או הזמנת טיסה לאזרבייג'ן התקשרו 054-33-55-235

אזרבייג'ן היא מדינה בקווקז למימי הים הכספי, הגובלת ברוסיה, גאורגיה, ארמניה ואיראן. זוהי מדינה מוסלמית-שיעית, אך האווירה בה חילונית מאד והיא סובלנית מבחינה דתית, במיוחד כשמדובר על תיירים ומבקרים, גם מישראל. בתקופה הסובייטית השתייכה המדינה לברית המועצות, וקיבלה את עצמאותה מחדש בשנות ה-90'.

אזרבייג'ן היא מדינה כפרית ברובה, אך גם מעצמת נפט וגז טבעי שכלכלתה מסתמכת על תוצרי נפט ותוצרת חקלאית, דיג, מינרלים ובעשור האחרון גם תיירות. הגאוגרפיה של אזרבייג'ן הררית מאד, בעיקר במרכזה, והטבע שלה שופע יערות, אגמים גדולים, שטחים ירוקים ופארקים. בשל הקרבה לים, מזג האוויר באזרבייג'ן בדרך כלל די נוח, אך יכול להיות גם חם מאד או גשום לפרקים. המדינה מציעה המון אטרקציות לתיירים ומטיילים, כולל אתרים הסטוריים, שווקים ומסעדות שוק, מבנים עתיקים, ארכאולוגיה, וגם ערים מודרניות מרשימות.

עם התיירות הגדלה, הגיעו גם המשקיעים הזרים. משקיעי נדל"ן החלו לזרום לעיר כבר מאמצע שנות האלפיים, כאשר הם מנצלים את היותה של אזרבייג'ן מדינה הנחשבת בטוחה ויציבה להשקעות. הנכסים במדינה נמכרים במחירים נמוכים יחסית, והתשואות עליהם גבוהות, במיוחד אם מבצעים בהם השבחה. אזרבייג'ן מקנה למשקיעים זרים את אותן הזכויות הניתנות למשקיעים המקומיים, מה שמקל על השקעה במדינה.

יעדים באזרבייג'ן

באקו

שדה תעופה: נמל התעופה הבינלאומי באקו-היידר אלייב

באקו, עיר הבירה של אזרביי'גן, היא עיר מודרנית לכל דבר, שאף אירחה ב-2012 את תחרות האירוויזיון. זו העיר הגדולה במדינה, והכי גדולה בכל אזור הקווקז. העיר ידועה ברוחות העזות שלה, הנושבות בין גורדי השחקים הרבים באזור העסקים שלה. לצד המבנים החדשים, תמצאו בה גם רחובות עתיקים, מסגדים מימי הביניים, כיכרות וארמונות, כמו למשל ארמון שירוואנשה.

טיסות פרטיות לבאקו >

LifeAir מתאימה את הטיסות הפרטיות שלה לסרביה לצרכים שלכם, בין אם אתם מבקשים להגיע למדינה לצרכי תיירות, עסקים, או כל מטרה אחרת, על מנת לספק גמישות ונוחות מירבית. אנו נדאג עבורכם לשירותי הקרקע, הסדרי הטיסה הדרושים וכל הפרטים הקטנים כדי להבטיח חוויית טיסה נעימה ולעמוד בלוחות הזמנים.

לקבלת מידע על יעדי טיסה נוספים באזרבייג'ן או הזמנת טיסה למדינה צרו איתנו קשר.

Error
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה