גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

שיגור טיסות

מקומי ובינלאומי

ישראל היא מדינה קטנה והמרחב האווירי שלה צפוף במיוחד. הבקרה על הפעילות האווירית בישראל מתחלקת בין חיל האוויר ובין בקרה אזרחית.

לרוב, תיאום פעילות אווירית לטיסת ניסוי אשר דורשת פרופיל מסוים, מצריך תיאום של מספר גורמים במקביל על מנת לאפשר לתוואי הטיסה הנדרש להתקיים במלואו.

לרוב, תיאום פעילות אווירית לטיסת ניסוי אשר דורשת פרופיל מסוים, מצריך תיאום של מספר גורמים במקביל על מנת לאפשר לתוואי הטיסה הנדרש להתקיים במלואו.

לעיתים, פרופיל טיסה פשוט לכאורה, דורש רצף תיאומים ותזמונים אדיר על מנת להתקיים בצורה מלאה. לדוגמא: קו טיסה שנע מתל אביב ליבנה בגובה 7000 רגל, לכאורה קו פשוט לביצוע אך בפועל נדרש לתאם את הביצוע שלו מראש מול מרחב בן גוריון, מרחב בסיס תל נוף, מרחב בסיס חצור, יחידת בקרה צפונית ויחידת בקרה דרומית. כל הגורמים האלו אשר תכנונית מופרדים אחד מהשני וכל אחד מהם עובד עם מגבלות אחרות, דורשים תיאום מקדים ומדויק כמו כן סנכרון בזמן אמת. כל זאת על מנת לאפשר קו טיסה שנערך לכל היותר ברבע שעה.

בלייפאייר אנחנו נדאג לכל התיאומים הנדרשים על מנת לאפשר למתווה הטיסה הרצוי להתבצע בצורה מיטבית. בכלל זה תיאומים מול בקרות אזרחיות וצבאיות, מגדלי פיקוח, אבטחת מידע וגופי פיקוח ממשלתיים. החברה הינה המומחית מספר 1 בישראל לתיאום ואישור פרופלי טיסה מול כל הגורמים הרלוונטיים ובמתן מענה גם בלוחות זמנים קצרים ביותר מרגע הצגת הדרישה לביצוע.

החברה תעמיד לרשות לקוחותיה, ליווי וייעוץ קבוע באשר לסוג וטיב פרופיל הטיסה הנדרש לטובת התוצר אותם הם רוצים לקבל בהטסת מערכות, טיסות מטרה וכיול, טיסות נוסעים, טיסות אמבולנס, טיסות העברה וכל פעילות אווירית אחרת הנדרשת גף מבצעים מקצועי.

בנוסף, לייפאיר יודעת לתאם טיסות בעלות צרכים מיוחדים כמו טיסות בקרבת גבולות ישראל, טיסות בגבהים חריגים (נמוכים וגבוהים), טיסות מבנה מול מטוסים או כלי תעופה נוספים, טיסות לילה בשעות חריגות סגירות אוויריות ועוד.

כמו בארץ, כך גם בשאר העולם, לייפאייר נותנת מענה מלא ללקוחותיה בתיאום טיסות בינלאומיות לרבות תכניות טיסה, אישורי מעבר אווירי, נחיתות ביניים ושירותי קרקע במגוון שדות תעופה בעולם.

השירות ניתן למגוון לקוחות לרבות מטוסים פרטיים, מטוסים מסחריים וכמובן ללקוחות המשתמשים במטוסי חברת לייפאייר.

ניהול טיסה ומערכות סקר אוויריות

תיאום אזורי הטיסה הרצויים הם רק חלק אחד מפעילות ההטסה. חלק נוסף שלה הינו רמת הביצוע ההטסתית של הפעילות.

בנוסף לצוות אוויר מקצועי ומיומן אשר מטיס את מטוסי החברה, לייפאייר מציבה מערכות ניווט וניהול טיסה מהמתקדמות והמדויקות בעולם.

צוות הטייסים והמפעיל מסתייעים בכלי עזר אלקטרוניים(EFB-ELECTRONIC FLIGHT BAG) הכוללים מפת ניווט חיה אשר מכילה את פרופיל הטיסה אשר תוכנן מראש ברמת דיוק של מטרים ספורים. מקליטי טיסה לטובת תיעוד ביצועים והשוואת נתונים ועוד.

לקוחות אשר מצטרפים לטיסה יכולים להנות מחיבור לאנטנת GPS על מנת להפעיל כלי ניווט משלהם במהלך הטיסה.

שירות זה חשוב ביותר בתחום טיסות הצילום והמיפוי האווירי, כמו כן טיסות עם מערכות חישה מרחוק אשר דורשות פרופיל ביצוע מדויק ביותר.

יצירת קשר
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה