גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

מבצעי אוויר

המרחב האווירי במדינת ישראל מיוחד במינו. למרות היותו בעל ממדים צרים ומצומצמים, מתרחשת בתוכו פעילות ענפה של כלי טיס צבאיים, מסחריים ופרטיים. בנוסף לכך, ישנן מגבלות רבות לטיסה במרחבים סגורים באופן קבוע, כגון באזורי יהודה שומרון, מעל גבולות ישראל, מעל אתרים ממשלתיים ובמרחבי בקרות אוויריות מקומיות כמו מנחתים, בסיסים, ומקומות בעלי רגישות גבוהה לאבטח מידע. 
חברת לייפאייר מפעילה זרוע מבצעי אוויר בעלת ניסיון רב בתיאום, סנכרון, ליווי ופיקוח של כלל הפעילות התעופתית הנדרשת לצי מטוסי החברה ולכלי טיס רבים נוספים המופעלים דרך החברה עבור לקוחותיה.
 
הזרוע מתמחה במספר תחומים:
 
  • ניהול  מבצעי אוויר לכל מטוסי החברה וכלי תעופה נוספים על פי דרישת הלקוח. לעיתים נדרש לעלות מספר מטוסים או כלי תעופה אחרים במקביל או בצמידות. לייפאייר בעלת ניסיון רב בתיאום ובקרה על טיסות מבנה, טיסות מטרה, טיסות כיול, טיסות אמבולנס וטיסות מערכת בשלבי מחקר ופיתוח.
  • ניהול וליווי מבצעי קרקע, כולל תיאומי בטחון, הצבת ציוד לוגיסטי נדרש למשימות השונות, תדרוכים וניהול לוחות זמנים, דיווחי ביצוע ועדכון תכניות עבודה, כתיבת דוחות בטיחות והפעלה, מתן מענה לפערים מנהלתיים ומבצעיים בזמן אמת.

  • כתיבה וביצוע אומדן תכולות עבודה לפרויקטים מיוחדים. אפיון התכולות וניהול הפרויקטים נעשה על ידי גורמי מקצוע בעלי ניסיון של מעל 10 שנים בתחום הפרויקטים התעופתיים. בלייפאייר הלקוח יידע מראש כיצד הוא מתחיל פרויקט וכיצד הוא מסיים אותו.

  • ניהול תקשורת קרקע-אוויר, הכנת עזרי טיסה ותיק טיסה אלקטרוני. קשרי תעופה ופתרונות צד ג'. מבצעי האוויר של החברה מלווים את הפעילות גם כשהיא מתרחשת באוויר. החברה תספק ללקוח מעטפת מקצועית מלאה בזמן הטיסה, תוך הבנה עמוקה לחשיבות המשימה והביצוע אל מול עלויות ההפעלה והרגישות המסחרית להצלחת הפרויקט.

  • זרוע המבצעים של החברה פעילה עשרים וארבע שעות ביממה ונותנת מענה בשגרה ובחירום על פי צורכי הלקוח והפעילות הנדרשת לביצוע. בלייפאייר אנחנו מבינים כיצד לתת ללקוח בדיוק את מה שהוא צריך תוך מתן שירות אישי וקבוע. כבר בשלב השיחה הראשונה אנשי המבצעים שלנו יתנו ללקוח כלים לקדם את מטרותיו בצורה מקצועית ונכונה

יצירת קשר
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה