גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

התאמות הנדסיות לביצוע התקנות מורכבות

מספר המערכות הנדרשות להטסה והשוני ביניהן הינו גדול מאוד. לעיתים דרישות ההתקנה של המערכות השונות מצריכות שינויים הנדסיים במטוס עצמו, ובניית מתאמים על מנת לשלב בין מערכת הלקוח למטוס. בנוסף, תהליכי הבקרה על תחום הבטיחות וכושר הטיסה של כלי הטיס דורשים בדיקה ופיקוח צמודים של רשות התעופה האזרחית. אפיון וניהול נכון של צורכי המערכת המיועדת להטסה, עוד בשלב הצגת המערכת, יאפשרו חסכון עצום בכסף, זמן ובטעויות שאינן מחויבות המציאות.

שינוי תכן הנדסי מורכב לטובת התקנת מערכות חריגות בכלי טיס יכול להיות גורם מכריע בתהליכי הפיתוח של יצרן המערכת. היכולת לפרוט את מגוון האפשרויות לתהליכי תכן הנדסי מורכב נותנת ללקוחות החברה את התמונה האמיתית והמלאה של שלב הטסת המערכת.

חברת לייפאייר בעלת ניסיון רב מאוד בתחום התכן הנדסי ומפעילה מהנדסי תעופה מיומנים ובעלי ניסיון רב שנים בתחום התקנות בכלי טיס. במקביל, החברה מחזיקה באנשי מקצוע לניהול ותפעול תהליכי התקנה ורישוי מערכות הדורשות שינוי מבנה במטוסים.בשלב אפיון המערכת, לקוחות החברה יקבלו סקירה מלאה לגבי שיטת ההתקנה והרישוי של המערכות שלהם, זאת תוך התחשבות מלאה בצורכי הלקוח, מטרותיו בהטסת המערכת, לוחות הזמנים שלו והתקציב העומד לראשותו.

חברת ליפאייר ממליצה, מנהלת ומפקחת על פעילות חברות התכן ההנדסי על פי יכולותיהן והתאמתן למסגרת הפרויקט ודרישות הלקוח.במידת הצורך, החברה מפעילה קבלני משנה מקצועיים וכלי טיס נוספים מעבר לצי המטוסים הקבוע שלה.החברה ביצעה ומבצעת עשרות התקנות ותהליכי רישוי בשנים האחרונות. הניסיון הרב שנצבר בחברה בתחום זה, בנוסף להיכרות המעמיקה שלה עם עולם התעופה והרישוי התעופתי, מאפשרים ללקוחות החברה גמישות גדולה בפיתוח והפעלה של המערכות המיועדות להטסה.

יצירת קשר
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה