גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

צילום אוויר

חברת לייפאייר מתמחה בעולם טיסות צילום וניסוי. החברה מפעילה מספר כלי תעופה המותאמים לנשיאת מערכות צילום ומערכות חישה מרחוק. החברה מחזיקה צוות אוויר מיומן בהטסות מיוחדות היודע לקיים את דרישות הלקוח ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

טיסות צילום של לייפאייר

ללקוחות אשר מבקשים לבצע טיסות צילום עם מערכות שונות, חברת לייפאייר מציעה סל שירותים מקיף, הכולל את מטוסי הצילום של החברה, צוות אוויר מיומן בהטסת קווי טיסה מדויקים, מחלקת מבצעי אוויר וקרקע מנוסה המנהלת את הפעילות כולה, עזרי ניווט טיסה ומיפוי להגדלת איכות העבודה במטוס וקשר קרקע אוויר, על מנת לתמוך וללוות את הטיסה בכל שלביה עד לסיומה המוצלח. לייפאייר מעניקה את החבילה המושלמת הנדרשת לצורך טיסות צילום אווירי, טיסות ניסוי, טיסות מטרה, אמבולנס, נוסעים ועוד.

מטוסי צילום של החברה

החברה מחזיקה בכלי טייס שונים ומגוונים המותאמים או שניתן להתאימם למערכות מוטסות מסוגים שונים:

ברשות החברה שלושה מטוסים מסוג פייפר אצטק. במטוסים אלה הותקן פתח בצידם התחתון, למטרת נשיאת מערכות מוטסות כגון מערכות מיפוי וחישה מרחוק. מערכות כאלו בדרך כלל נישאות בתוך חלל המטוס, כאשר הן מותקנות כך שיוכלו להשתמש בפתח הגחון כדי לבצע את מטרת הטיסה. הפייפר אצטק הוא מטוס ותיק ויציב, ולכן הוא גם מועדף בדרך כלל למשימות צילום. הוא בעל שני מנועים, מה שנותן לו כח רב, מסוגל לקפל את גלגליו בזמן הטיסה כך שנוצר שדה ראייה פתוח לצילום, וטס בגובה גב – 15 אלף רגל, למשך עד כ-6 שעות. בנוסף, עולה פחות לתפעל אותו יחסית למטוסים אחרים, והותקנה בו מערכת חשמלית המספקת מעל 60 אמפר היא מספיקה כמעט לכל המערכות המצויות שבשימוש, ואין צורך במציאת מקורות חשמל נוספים. בשל כל הסיבות הנ"ל, מטוס זה הוא הבחירה המושלמת לביצוע משימות צילום יעילות ומוצלחות.

אפשרות נוספת היא מטוס הפייפר שאיין 3 של החברה. זהו מטוס שיכול להגיע לגובה טיסה של 27 אלף רגל, והוא מטוס מדוחס-אוויר, כך שניתן להתנהל בתוכו בבטחה ובנוחות גם בגובה רם זה. במטוס הפייפר שאיין של לייפאייר הותקנו "נקודות קשות" – מקומות מחוזקים בחלקו הקדמי של המטוס המאפשרות לשאת משקל רב יותר מהרגיל. הנקודות הללו משמשות להתקנת מערכות אוויריות במהירות ובקלות. הן מחוזקות על ידי חיבור ישיר לקורות הפנימיות של מבנה המטוס. במטוס זה ניתן להתקין בנוסף גם מסדי עבודה בתוך חלל המטוס, שהוא גדול ומרווח דיו.

ברשות החברה כלי טיס נוספים היכולים להתאים לצרכים מיוחדים של לקוחותיה, הכוללים סוגים שונים של מסוקים, מטוסי סייטשן 3, ססנה ועוד.

ניהול תהלכי רישוי והתקנת מערכות

חברת לייפאייר מתמחה בתחום ניהול טיסות הניסוי על כל האלמנטים הרלוונטיים:

  • אפיון מערכות
  • התאמה ואינטגרציה בין כלי התעופה למערכת
  • ייצור מתאמים וחלקי מבנה נדרשים לאינטגרציה
  • רישוי מערכות ותצורות מול הרגולטור
  • ביצוע התקנות בכלי התעופה
  • תיאום פעילות הטיסה מול בקרות אוויריות
  • הכנת ציוד עזר ניווט והפעלה לצוות הטיסה והמפעילים
  • פיקוח זמן אמת על ביצוע הטיסה בשגרה ובחירום
  • אומדן תכולות עבודה וצפי עלויות לביצוע.

לייפאייר מתמחה גם בעולם טיסות המטרה והכיול, ומחזיקה בציוד הקלטת טיסה ותקשורת קרקע-אוויר על מנת לתת ללקוח מענה מלא לביצוע הטיסות.

 

יצירת קשר
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה