גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

אודות ליפאייר

לייפאייר היא חברת תעופה אשר הוקמה בשנת 2000 על ידי חיים דגן, טייס בעל אלפי שעות טיסה, טייס מסחרי וקפטן בשאיין 3 בעל אהבה אמיתית למקצוע. החברה החלה את פעילותה בתחום טיסות הצילום והתרחבה לטיסות הניסוי וטיסות האמבולנס. היום היא מהווה גורם מקצועי ומוקד ידע בתחומים אלו.

ערכי הדגל של החברה כוללים שימוש כמודל בשרותי תעופה עבור טיסות ניסוי, טיסות האמבולנס והטסת נוסעים בטיסות מנהלים, והתאמה מושלמת של שירותי החברה לצרכי הלקוח, לוחות הזמנים שלו והתקציב העומד לרשותו, על מנת לסייע לו לעמוד במטרותיו.

החברה מפעילה מספר מטוסים לצרכים שונים – מטוסי ג'ט, טורבו, ובוכנה כגון פייפר שאיין 3,פייפר אצטק, ססנה 208 גראנד קראוון, סייטשן 3,הוקר 800, ססנה 172 ו182 מסוקים מסוג סייפן, סייפנית, אוגוסטה, רובינסון וסיקרוסקי - לשם עמידה במשימות תעופתיות מורכבות למגוון פלטפורמות המתאימות לכלל הלקוחות בשוק.

חברת תעופה פרטית

אנו מומחים בניהול אופרציית טיסות לניסוי ואמבולנס אווירי, אינטגרציה בין מספר כלי טייס הפועלים בפעילות משותפת ובין כלי הטייס לבקרות התעופה, וכן בניהול וייצור מתאמים והתקנות חיצוניות ופנימיות במגוון תצורות ורישויים מול הרגולטור. אנו מבצעים פיקוח בזמן אמת על כל שלבי האופרציה התעופתית, תיאום ובקרה על טיסות מבנה, טיסות מטרה, טיסות כיול, טיסות אמבולנס, וטיסות ניסוי מערכת. כל זאת במטרה לאפשר ללקוחותינו סל שירותים מקיף וכולל ומענה מא' עד ת'.

טייסי החברה כולם בעלי אלפי ועשרות אלפי שעות טיסה ומהווים את חוד החנית של טייסי התעופה האזרחית בארץ. חלקם הגדול יוצאי חיל האוויר ומדריכי טיסה וכולם בעלי יכולות מוכחות בתחום טיסות הצילום, הניסוי וטיסות האמבולנס.

לייפאייר מפעילה מערך קרקע כחלק משירותיה, הכולל שיגורי טיסות ותיאומם ,מעקב בזמן אמת ותקשורת מול הגורמים השונים בניהול מערכי הטיסות, על מנת לסייע בעמידה במטרות הלקוח וביצוע המשימה אותה התבקשנו לבצע על הצד הטוב ביותר.

טיסות פרטיות

חברת לייפאייר עובדת עם הצוות הרפואי המתאים ביותר למצב המטופל בטיסות אמבולנס ועם הרופא המומחה הנכון לכל סוג מטופל בהתאם למצבו. כמו כן, יועצים רפואיים ואנשי רפואה מלווים כל טיסת אמבולנס, החל בתהליך התיאום הרפואי ותיאום הטיסה, המשך ברגולציות אל מול המדינה בה המטופל נמצא, וכלה ביעוץ כיסוי ביטוחי אפשרי לביצוע הטיסה במידת הצורך, כל זאת על מנת להעניק למטופלים את הטיפול הטוב ביותר, ולמשפחתם את השקט והרוגע שהמטופלים נמצאים בידיים טובות

יצירת קשר
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה