גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

אמבולנס אווירי

לייפאייר - שירותי אמבולנס אווירי הטסה רפואית בין לאומית

אמבולנס אווירי הוא למעשה שירות של טיפול נמרץ נייד ומקיף המתבצע בטיסה. האמבולנס מגיע עם צוות רפואי בכיר ומצויד בטכנולוגיה רפואית מתקדמת. המטוס יכול לאסוף חולים מכל מקום בעולם ולהביאם לכל מקום שבו יוכלו לקבל את הטיפול לו הם זקוקים במהירות הגבוהה ביותר האפשרית.

שירות הטסת חולה באמבולנס של לייפאייר

שירות האמבולנס האווירי של לייפאייר נועד לסייע לכם בתהליך התיאום הרפואי ותיאום הטסה רפואית. צוות המתאמים המקצועיים והידידותיים שלנו עומדים לרשותכם, יתאמו ויפקחו על כל פרט בהעברת המטופל. הם יסייעו בארגון הובלה יבשתית בערי היציאה והעזיבה, תחבורה במטוסים פרטיים עם אבזור רפואי מהשורה הראשונה וצוות רפואי המתאים במדוייק למצבו של המטופל. כל זאת – בשקיפות מלאה לכל אורך התהליך וללא עלויות נסתרות.

בזכות הצוות הרפואי המומחה שלנו, היועצים הרפואיים המלווים אותנו, המטוסים המאובזרים והבטוחים ביותר והטייסים המנוסים, לייפאייר יכולה להבטיח כי אהוביכם נמצאים בידיים המוכשרות ביותר ובתחבורה האווירית הטובה ביותר על מנת להביאם אל הטיפול לו הם זקוקים בכל מקום. בנוסף לכך, צוות מומחי ביטוח מטעמנו יעזור לכם לאשר הטבות, להגיש ולעקוב אחר התביעה עד לסגירתה, כחלק מאמצינו להסיר את הנטל מעל כתפיכם ככל האפשר.

  לפניות: 0543355235 או צרו קשר

תהליך ההזמנה של טיסה רפואית

שירות האמבולנס הרפואי שלנו מתחיל ביצירת קשר דרך האתר, או ישירות - ביצירת קשר טלפוני. מייד לאחר פנייתכם, צוות תיאום הטיסה שלנו ינתח את מצב המטופל ויעריך לאילו שירותים יזדקק בהתאם. נקשר בין הצוות הרפואי והיועצים הרפואיים שלנו לבין הרופא או הצוות הרפואי המטפל כדי להבין לעומק את דרישות מצב המטופל. במידה ונדרש, נתאם את העברת המטופל מהמתקן היבשתי בו הוא נמצא אל שדה התעופה. נגיע לשדה עם מטוס רפואי והצוות הרפואי, ונדאג לכל האישורים והתיאומים על מנת להעבירו מהר ככל הניתן בבטיחות המקסימלית.

הטסה רפואית להשתלת איברים

המתאמים המומחים שלנו זמינים 24 שעות ביממה, כך שנוכל לעמוד לרשותך במידה ואתה נזקק להשתלת איברים ומתבשר כי האיבר המתאים לך זמין. חשוב להבין כי אם אתה מתכונן לקבלת איבר חשוב לתכנן מראש – עוד לפני שיהיה זמין את אפשרויות ההעברה שלך למקום בו ימצא האיבר. הכדאיות של איברים שנתרמו להשתלה שונה מאיבר לאיבר, ולכן יש לנסות ולתאם מראש את כל המקרים שיתכנו. לייפאייר יכולה לעזור בתכנון טיסה רפואית להשתלת איברים ולתיאום הביטוח למימון טיסה כזו.

יצירת קשר
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה