גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

טיסות פרטיות לגאורגיה

טיסות פרטיות וטיסות מנהלים לגאורגיה וממנה.

LifeAir עושה כמיטב יכולתה כדי להתאים את הטיסות לצרכי הלקוח היחודיים על מנת לספק גמישות ונוחות מירבית. אנו נדאג עבורכם לשירותי הקרקע, הסדרי הטיסה הדרושים וכל הפרטים הקטנים כדי להבטיח חוויית טיסה נעימה ולעמוד בלוחות הזמנים.

למידע נוסף או הזמנת טיסה לגאורגיה התקשרו 054-33-55-235

בעשור האחרון הפכה גאורגיה ליעד מבוקש ביותר בקרב ישראלים, הן למטרת תיירות והן לצורך עסקים. גאורגיה נמצאת בתנופה של צמיחה כלכלית ותיירותית, בניית ורכש נדל"ן, פיתוח תעשיות מודרניות, הקמת אטרקציות תיירותיות, מלונות מפוארים, בתי קזינו, מסעדות יוקרתיות, תחבורה ציבורית מתקדמת ועוד. שני היעדים הפופולריים ביותר במדינה בקרב ישראלים הן הערים הגדולות טביליסי ובטומי, שבשתיהן פועלים נמלי תעופה בינלאומיים במרחק של כשעתיים וחצי טיסה בלבד, עם גישה נוחה לכל אזור הקווקז.

יעדים בגאורגיה

טביליסי

שדה תעופה: נמל התעופה הבינלאומי טביליסי

טביליסי היא עיר הבירה של גאורגיה, העיר הגדולה ביותר במדינה שהיא גם המרכז הפיננסי, התעשייתי והתרבותי של גאורגיה. היא ממוקמת בלב נוף הררי דרמטי יפהפה, ומציעה מגוון גדול של הנאות לתיירים והזדמנויות עסקיות לאנשי עסקים.

טיסות פרטיות לטביליסי >

באטומי

שדה תעופה: נמל התעופה הבינלאומי בתומי ע"ש אלכסנדר כרתוולי

באטומי היא העיר השנייה בגודלה בגאורגיה, השוכנת על חצי אי במפרץ ציורי למימי הים השחור, כשמסביבה הרים גבוהים. גם באטומי מהווה יעד נופש פופולרי לתיירים, וכן מהווה מרכז תעשיה חשוב ביותר במדינה עם גישה לים ונמל גדול ועמוק. גם באטומי היא יעד אטרקטיבי של השקעות בקרב נדל"ניסטים ישראלים, במיוחד בשנים האחרונות, זאת בשל מחירי הדיור הזולים ותנופת הצמיחה המבטיחה אפשרות לתשואות גבוהות.

טיסות פרטיות לבטומי >

LifeAir מתאימה את הטיסות הפרטיות שלה לגאורגיה לצרכים שלכם, בין אם אתם מבקשים להגיע למדינה לצרכי תיירות, עסקים, או כל מטרה אחרת, על מנת לספק גמישות ונוחות מירבית. אנו נדאג עבורכם לשירותי הקרקע, הסדרי הטיסה הדרושים וכל הפרטים הקטנים כדי להבטיח חוויית טיסה נעימה ולעמוד בלוחות הזמנים.

לקבלת מידע על יעדי טיסה נוספים בגאורגיה צרו איתנו קשר.

טיסות פרטיות לגאורגיה

Error
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה