גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

שאלות נפוצות

ג
ד
ו
ז
ח
ט
י
ל
מ
נ
ס
ע
פ
צ
ק
ר
ש
ת

אני לא בטוח אם כלי הטיס של החברה תואמים את צרכיי. האם ישנם כלי טיס נוספים אותם החברה מפעילה?

חברת ליפאייר מפעילה מעל 10 כלי טיס שונים לרבות מסוקים, מטוסי סילון, מטוסי בוכנה וכלי תעופה מיוחדים כגון דאונים ורחפנים, על פי צרכי הלקוח.

אני זקוק בדחיפות להטסה רפואית ואין לי מושג מאיפה להתחיל ומה לעשות.

ניתן לפנות לקבלת מענה מיידי 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בטלפון 052-346-1249 ולקבל מידע מקיף, והכוונה מיידית למענה מקצועי ומלא בנושא כל סוגי הטסות החירום הרפואיות.

אני מעוניין לבחון התקנה של מערכת בחור הקיים במטוסי החברה אך נדרש לייצר מתאם בין רצפת המטוס למערכת. האם ניתן לקבל זאת כשירות מהחברה?

חברת ליפאייר תאפיין, תתמחר, תייצר ותרשיין כל מתאם הנדרש להטסת המערכת של הלקוח וברמה המקצועית ביותר. ניתן לקבל הערכת מחיר לייצור ורישוי פלטה מבעוד מועד על ידי העברת ICD של המערכת הנדרשת להתקנה.

ברצוני לבחון התקנה של מערכת על גבי מטוס החברה
אך אינני יודע אם בכלל ניתן להתקין מערכת שכזאת . כיצד ניתן לוודא זאת?

חברת ליפאייר מתמחה באפיון ואינטגרציה של מערכות מוטסות מכל הסוגים, המשקלים והגדלים. ניתן להעביר מודל בסיסי של המערכת עם מגבלות ההתקנה וההפעלה הכלליים לקבלת חו"ד ראשונית מטעם מומחי האינטגרציה בחברתנו לכתובת teum@lifeair.co.il .

האם ניתן לסקור את מטוסי החברה על מנת לבחון התאמתם למשימה ספציפית?

ניתן בחינם וללא עלות לבצע סקר למטוסי החברה בליווי נציג החברה. ניתן לתאם סקר שכזה מול מנהל מבצעים או טייס ראשי בטלפונים: 052-346-1249, 054-3355-236

האם החברה מעניקה שירותי turn key לכלל הפעילות הנדרשת מטעם הלקוח?

החברה מעניקה שירות turn key מלא אל מול מסמך תכולות עבודה על ידי אומדן תשומות מקיף המשקף את כלל הפעולות הנדרשות לביצוע פרויקט תעופתי פשוט או מורכב ככל שיהיה.

האם החברה יודעת לתת מענה גם לטיסות חריגות במתווה שלהן?

חברת ליפאייר מתמחה בכל סוגי הטיסות ב-GENERAL AVIATION לרבות טיסות ניסוי, צילום, מחקר ופיתוח, כיול, מטרה, טיסות מבנה, אמבולנס, נוסעים ועוד...

האם החברה מוכרת כספק בתעשיות הביטחוניות כנותנת שירות?

חברת ליפאייר מוכרת כספק בכל התעשיות הביטחוניות בישראל לרבות אלתא, תעשייה אווירית, אלביט, אל אופ, ספייס אי אל, ועוד... כמו כן עובדת החברה עם המגזר הצבאי והמגזר הפרטי.

האם החברה פעילה גם בשבתות וחגים?

החברה פועלת בכל ימות השנה פרט ליום כיפור, ומפעילה זרוע מבצעית אשר זמינה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, פרט ליום כיפור. ניתן ליצור קשר עם מחלקת המבצעים של החברה בטלפון 052-346-1249 ובמייל teum@lifeair.co.il.

כיצד ניתן לקבל נתונים מפורטים יותר לגבי מטוסי החברה ויכולותיהם?

ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני במספר 054-3355236 ולקבל מידע מפורט על יכולות כלי הטיס של החברה והתאמתם למשימות השונות.

יצירת קשר
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה