גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

טיסות מנהלים

טיסות המנהלים של לייפאייר

חברת LifeAir מקיימת טיסות נוסעים למספר רב של יעדים מחוץ לישראל ומכל שדה תעופה בישראל.

אם אתם מנהלים חברה, עסק או תחום, אתם מן הסתם אנשים עסוקים ביותר, מוטלת עליכם אחריות רבה ואין לכם זמן מיותר לבזבז. כבכירים וכאנשי עסקים, אתם כנראה גם טסים בתדירות גבוהה יותר מאנשים אחרים לצורך רכש, פגישות עסקים, דיונים, כנסים וכד'. במיוחד עבור אנשים כמוכם קיימות טיסות מנהלים, טיסות פרטיות במטוסי מנהלים המוזמנות ומותאמות בדיוק לצרכים שלכם. טיסות מסוג זה נעשות פופולריות יותר ויותר עם השנים, במיוחד לאור הירידה באיכות חוויית הטיסה בטיסות המסחריות הרגילות. מדוע עוד כדאי לשקול טיסת מנהלים? הנה כל היתרונות:

טיסות מנהלים בהזמנה אישית

טיסות מנהלים מציעות שירות ברמה גבוהה במטוסים פרטיים ייעודיים לתחום טיסות זה. הן אמנם יקרות יותר מטיסות נוסעים מסחריות, אך בסופו של דבר משתלמות מאד מסיבות רבות. טיסות המנהלים מפנקות יותר, מספקות פרטיות ושקט שיאפשרו לכם לנוח לפני פגישות חשובות ומרווח נשימה, ללא אנשים זרים רבים נוספים המצטופפים במטוס רגיל. כך תוכלו להגיע ליעדכם רעננים ולא מקומטים, ומוכנים להביא הישגים לחברה או לעסק שלכם.

טיסות מנהלים מותאמות לצרכים שלכם

זמני ההמראה של טיסות מנהלים נתונים לבחירתכם ואינם תלויים בהחלטות השרירותיות של ארגון התעופה העולמי ו"סלוטים" שנקבעו מראש עבור טיסות הקו הרגילות. זה אומר שתוכלו לצאת מתי שתרצו ליעדכם, גם בהתראה קצרה במקרה של מצב חירום או דחיפות גבוהה.

מטוסי המנהלים יכולים להטיס אתכם למגוון רחב יותר של יעדים מאשר טיסות הקו של חברות התעופה המסחריות מכיוון שהם יכולים לעשות שימוש בנמלי תעופה קטנים יותר באזור הקרוב יותר ליעד הסופי שלכם. עובדה זו תחסוך לכם זמן רב בנסיעות משדה התעופה ואליו, ולעיתים קרובות גם את הצורך בעצירות ביניים מתישות ומיותרות. הבידוק הבטחוני, בקרת הגבולות והרישום לטיסות מנהלים מהירים בהרבה מההליכים של הטיסות המסחריות, ולכן גם כאן תחסכו זמן וטרחה ותוכלו להגיע לנמל התעופה זמן קצר לפני הטיסה במקום 3-4 שעות.

השירותים הנלווים לטיסות מנהלים

כאשר אתם טסים בטיסת מנהלים אתם נהנים גם משירותים נלווים של צוות פרטי מסור המקדיש את כל תשומת לבו רק אליכם. תזכו לשירותי איסוף והעברות אל ומשדה התעופה בליווי אישי מדלת-לדלת, להגשת מזון ושתייה איכותיים בסטנדרטים של מסעדת יוקרה, לצוות טיסה מנוסה, אדיב וסבלני, לסטנדרטים גבוהים יותר של שירותי קרקע ובידור בזמן הטיסה, ועוד.

בטיסת מנהלים תוכלו להתרווח בנוחות על מושבים מפוארים ונוחים ותהנו ממקום למתוח את הרגליים ולהתהלך במטוס כרצונכם. והכי חשוב – תוכלו לעבוד, להתכונן לפגישות שלכם ובאופן כללי לנצל את הזמן ביעילות מקסימלית, ללא הסחות דעת ומבלי להתמודד עם רעש תינוקות צורחים ובעיטות ילדים בכסא שלכם. במטוסים פרטיים שולחנות עבודה, חיבור לאינטרנט ללפטופ שלכם ושקעים לטעינת המכשירים האלקטרוניים שלכם.

721157281-small_20220110155936.292.jpg

החברה מתמחה בטיסות מיוחדות, טיסות מנהלים, גיחות חד יומיות ודו יומיות ועוד. בנוסף החברה מעניקה שירות לוגיסטי תפעולי מלא הנדרש ללקוחות הטסים בחברה בישראל ובשדות התעופה בעולם, החל מליווי בטחוני, הטענה ופריקת כבודה ועוד. החברה מעסיקה צוותי אוויר וקרקע מיומנים המבצעים כל טיסה בלוחות זמנים מדויקים, ברמת שירות גבוהה ובהתייחסות מלאה ותמידית לצורכי הלקוחות השונים. החברה נותנת מענה אישי ומתאימה חבילת שירות המתאימה בדיוק למידות הלקוח. החברה פועלת בכל ימות השנה ומתמחה בהוצאת טיסות בהתראה קצרה ביותר של עד 3.5 שעות לפני המראה.

טיסות מנהלים יכולות לצאת ולשוב בכל זמן שיתאים לכם, בהתראה קצרה, כולל בשבתות וחגים. הן גם יכולות להביא אתכם ליעדים ולשדות תעופה ספציפיים על פי צרכיכם שחברות התעופה המסחריות אינן מגיעות אליהן, או שהן מגיעות רק בעזרת טיסות המשך תוך עצירת ביניים מעכבת. ניתן לאבזר את מטוס המנהלים שבחרתם לפי בקשתכם, להתאים ארוחות ופינוקים לפי העדפותיכם ועוד. יתרון נוסף של טיסות אלו הוא שהן גם דיסרקטיות – איש מלבד צוות החברה, השומר על פרטיותכם וחתום על סודיות, אינו יודע לאן אתם טסים ולאיזו מטרה עסקית.

חברת LifeAir מציעה טיסות מנהלים פרטיות בזמינות מלאה למגוון רחב מאד של יעדים בכל העולם, גם כאלה שאין אליהם טיסות מסחריות. בבעלות החברה צי מטוסי מנהלים מתוחזקים למופת, בטוחים ונוחים, שתוכלו להזמין בהתראה קצרה, וכן צוותי קרקע ואוויר בעלי ניסיון של מאות שעות טיסה. הצוותים שלנו ילוו אתכם באופן קשוב ואישי לכל אורך הדרך, יטפלו בכל האישורים הנדרשים, לביטוחים, בידוקים והעברות. תהנו מנוחות ויוקרה מקסימליות ודיסקרטיות מלאה. נתאים את המטוס ומאפייני הטיסה בדיוק לדרישות ולהעדפות שלכם, ונוכל לצאת לדרך תוך זמן קצר כי אנו מבינים ש"זמן שווה כסף".

Error
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה