גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

טיסות מנהלים

טיסות המנהלים של לייפאייר

חברת ליפאייר מקיימת טיסות נוסעים למספר רב של יעדים מחוץ לישראל ומכל שדה תעופה בישראל.

החברה מתמחה בטיסות מיוחדות, טיסות מנהלים, גיחות חד יומיות ודו יומיות ועוד. בנוסף החברה מעניקה שירות לוגיסטי תפעולי מלא הנדרש ללקוחות הטסים בחברה בישראל ובשדות התעופה בעולם, החל מליווי בטחוני, הטענה ופריקת כבודה ועוד. החברה מעסיקה צוותי אוויר וקרקע מיומנים המבצעים כל טיסה בלוחות זמנים מדויקים, ברמת שירות גבוהה ובהתייחסות מלאה ותמידית לצורכי הלקוחות השונים. החברה נותנת מענה אישי ומתאימה חבילת שירות המתאימה בדיוק למידות הלקוח. החברה פועלת בכל ימות השנה ומתמחה בהוצאת טיסות בהתראה קצרה ביותר של עד 3.5 שעות לפני המראה.

ניתן ליצור קשר לבירורים ובקשות לטיסה בטופס הבא ואחד מנציגנו יחזור אליכם תוך מספר דקות.

 

הטסת נוסעים במטוס721157281-small_20220110155936.292.jpgי מנהלים

בימינו, טיסות מנהלים הם דבר מחוייב במציאות ופופולרי מאד. חברות רבות משתמשות בהן להטסה מיידית ומהירה של ראשי החברה ומנהלים לפגישות עסקים דחופות, חתימה על חוזים בחו"ל, השתתפות בכנסים ופיקוח על עבודות המתבצעות בחו"ל, מכיוון שהן גמישות וזולות יותר מאשר בעבר. כך אין צורך להסתמך על הטיסות המסחריות המוצעות על ידי חברות התעופה, שלא תמיד מתאימות בנתונים שלהן לצרכי החברה. חסכון הזמן בבידוק הבטחוני ושאר הבירוקרטיות, קיצור זמן ההמתנה המייגע לעלייה למטוס – כל אלה הופכים את טיסות המנהלים למשתלמות ביותר. האפשרות להשתמש בטיסות מנהלים מגבירה מאד את יעילות עבודת החברה, מפחיתה לחצי זמן וכאב ראש למי שצריך מיידית פתרון הטסה ללא התראה מוקדמת ארוכה. מעבר לכך, כמובן שהיכולת להמשיך לעבוד גם בזמן הטיסה נוחה הרבה יותר במטוס מנהלים מאשר בטיסת נוסעים רגילה, גם אם נוסעים באזור העסקים של המטוס. וכמו שידוע לכולם, זמן שווה הרבה כסף.

טיסות מנהלים יכולות לצאת ולשוב בכל זמן שיתאים לכם, בהתראה קצרה, כולל בשבתות וחגים. הן גם יכולות להביא אתכם ליעדים ולשדות תעופה ספציפיים על פי צרכיכם שחברות התעופה המסחריות אינן מגיעות אליהן, או שהן מגיעות רק בעזרת טיסות המשך תוך עצירת ביניים מעכבת. ניתן לאבזר את מטוס המנהלים שבחרתם לפי בקשתכם, להתאים ארוחות ופינוקים לפי העדפותיכם ועוד. יתרון נוסף של טיסות אלו הוא שהן גם דיסרקטיות – איש מלבד צוות החברה, השומר על פרטיותכם וחתום על סודיות, אינו יודע לאן אתם טסים ולאיזו מטרה עסקית.

Error
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה