גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

החזרה רפואית ארצה

בלא מעט ביטוחי טיול קיים כיסוי להשבה למולדת עקב מצב רפואי שאינו מאפשר טיסה מסחרית. צוות לייפאייר יוכל לסייע לכם בהתקשרות מול חברת הביטוח שלכם על מנת לממש את זכותכם לכיסוי לטיסה כזו. לייפאייר מבצעת הערכה רפואית של המטופל הזקוק להטסה.

היא מתאימה את כלל הגורמים והציוד הכלולים בהטסה על מנת להבטיח כי אתם או יקיריכם תהיו יציבים מספיק כדי לטוס, וכי הרופא והציוד המתאימים ביותר למצבכם יימצאו במטוס. היועצים הרפואיים שלנו יוכלו ליצור קשר עם הרופא או הצוות הרפואי המטפל במקום לשם הערכת כלל הצרכים שלכם, כדי לספק לכם את השרות הטוב ביותר. לייפאייר תוכל לתאם עבורכם העברה יבשתית ממקומכם אל שדה התעופה במידה ולא תוכלו לדאוג לכך בשל מצבכם הרפואי, על מנת לאפשר לכם להיות רגועים לחלוטין בכל הקשור להחזרתכם הביתה.

לעיתים, תיאום העברה במדינה זרה נתקל בקשיים בקבלת אינפורמציה כתוצאה מאי הבנת השפה. אנו עובדים עם מתרגמים מקצועיים ונעזרים בהם לצורך תיאום מול רשויות מקומיות וגורמי רפואה מקומיים. חשוב להשיב מטופלים ארצה מהר ככל הניתן ולא לתת למצבם להחמיר עד כדי כך שאולי כבר לא יהיו כשירים להטסה, או שהטסתם תהיה מורכבת יותר באופן משמעותי. הדבר מצריך טיפול מהיר בכל הניירת הכרוכה בהעברתם ממדינה זרה בטיסה רפואית ארצה. לייפאייר תהיה לצידכם בתהליך, ותסייע בכל הניתן על מנת לזרז ולעבור אותו על הצד הטוב והבטוח ביותר.

Error
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה