גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

טיסות פרטיות לבלגרד

טיסות פרטיות וטיסות מנהלים לבלגרד בסרביה וממנה.

LifeAir עושה כמיטב יכולתה כדי להתאים את הטיסות לצרכי הלקוח היחודיים על מנת לספק גמישות ונוחות מירבית. אנו נדאג עבורכם לשירותי הקרקע, הסדרי הטיסה הדרושים וכל הפרטים הקטנים כדי להבטיח חוויית טיסה נעימה ולעמוד בלוחות הזמנים.

למידע או הזמנת טיסה לסרביה התקשרו 054-33-55-235

בלגרד

שדה תעופה: נמל התעופה ע"ש ניקולה טסלה

בלגרד היא עיר הבירה של סרביה, בעלת כ-100,000 תושבים, השוכנת על נקודת החיבור שבין נהרות הדאנובה והסאבה הגדולים. זוהי עיר המציעה שילוב מרהיב בין העבר להווה, בין ארכיאולוגיה, תרבות ואדריכלות מודרנית. לאורך העשור האחרון, הפכה בלגרד למעין "ברלין שנייה" כמרכז תיירותי היפסטרי המושך אליו תיירים בכל הגילאים מכל העולם.

לצעירים, זוהי עיר מועדונים ומסיבות פרועות, עיר אוניברסיטאית מלאה בסטודנטים שעטים על כל בילוי אפשרי, ממלאים את הבארים, בתי הקפה ואת העיר כולה בשמחת חיים תוססת. עבור זוגות, זוהי עיר סופר-רומנטית, שבה ניתן לטייל לאורך גדות הנהר לאור השקיעה או לשוט לאורכו, לבקר במצודת בלגרד (מבצר קלמגדן) מן המאה הראשונה (!) לספירה ובפארק היפה המקיף אותה, לשבת בבית קפה בכיכר הרפובליקה, לטייל ברחובות רובע סקרדליה הציורי, ועוד. עבור משפחות זוהי עיר שאף פעם לא משעמם בה – היא מלאה הזדמנויות בילוי ושופינג, כמו לדוגמא גן חיות ליד מצודת בלגרד, מדרחוב הקניות מיכאילובה, מוזיאון ניקולה טסלה, סיורי סוסים או אופניים, ועוד.

לעיר בלגרד מגיעים בעשור האחרון גם משקיעים רבים מכל העולם. רק ישראלים, לדוגמא, השקיעו מעל מיליארד דולר בעיר בשנה שעברה. לכן תוכלו למצוא בעיר פרוייקטים של חברות בנייה ישראליות רבות, כגון אפריקה-ישראל וחברת שיכון-בינוי. בבלגרד )ובנובי סאד( ישנם גם מרכזי קניות ענקיים של חברת BIG הישראלית. קניוני שופינג מודרניים צצים בכל פינה, וכך גם מלונות חדישים של הרשתות העולמיות המובילות. משקיעי נדל"ן מנצלים את המחירים הנמוכים, המיסוי ההגיוני והאווירה התומכת בעסקים ורוכשים נכסים להשקעה ולהשכרה בעיר מכל הסוגים.

לקבלת מידע על יעדי טיסה נוספים בסרביה צרו איתנו קשר.

Error
הזן את האימייל שלך ולחץ על שלח כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה